Dispalang Жените Гласник Кеси Черепот Печати Crossbody Торба Преносни Мали Mens Торба Деца Модерен Патент Училиште Торба
Ново

Dispalang Жените Гласник Кеси Черепот Печати Crossbody Торба Преносни Мали Mens Торба Деца Модерен Патент Училиште Торба

DEN 432.00
DEN 575.04

Во форма достапна за нарачката


Dispalang Жените Гласник Кеси Черепот Печати Crossbody Торба Преносни Мали Mens Торба Деца Модерен Патент Училиште Торба
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Crossbody Торби / Торба
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Шаблон Тип:
черепот
is_customized:
yes
боја:
Како што сликите покажуваат
Големина:
23.5*17*5cm
Тежина:
150g
логото:
на располагање

Избор на купувачот