24pcs 48mm злато се Зголеми цвет украсни копчиња за занает облека headwear brooch прави додатоци
Ново

24pcs 48mm злато се Зголеми цвет украсни копчиња за занает облека headwear brooch прави додатоци

DEN 600.00
DEN 666.72

Во форма достапна за нарачката


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 48mm 2 дупки злато се Зголеми цвет украсни копчиња за занает headwear diy декорација Материјал : Пластични Боја : злато се Зголеми Количеството : 24pcs/многу Околу Големина : 48mm, 6mm висока, 2.3 mm дупка Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : P0104-001 Употреба : Високо-одделение пластични копчето,што се користи за занает, мода,headwear decration,и други други занаетчиски DIY.
Се користи на пример :
Линкот на 35mm цвеќиња :
Слични Копчиња :
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
P0104-001
Пластични Тип:
ABS
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh
Материјал:
Пластични
Обликот:
Цвет
Големина:
48mm, 6mm high, 2.3mm hole
боја:
Роуз Злато

Избор на купувачот