2017New 60Pcs Гума-Боја Лак бисер Копчиња/Pendant за DIY Ѓердани, обетки или Коса и облека, додатоци PLY102
Ново

2017New 60Pcs Гума-Боја Лак бисер Копчиња/Pendant за DIY Ѓердани, обетки или Коса и облека, додатоци PLY102

DEN 940.80

Во форма достапна за нарачката

1*Бренд : Engood 2*Материјал : Алуминиумски+Позлата+ Бисер 3*Големина : 22*30мм 4*Боја : како на сликата 5* Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, кеси додатоци и DIY на Ѓердан или обетки декорација(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добар ) 6*Пакет : 60 Pcs 7 .Забелешки : Прирачник за мерење на 1-2mm грешка, се должи на екранот се различни, таму ќе биде боја разлика, ви благодариме

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
PLY102
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Обликот:
X-Форма
Бренд Име:
Engood
Копчето Тип:
Snap Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
acryl

Избор на купувачот