10ml Пластични парфем шишиња 10cc Празни спреј шише Преносни parfum под-флаширање Мини atomizer Ампули Refillable бесплатен превозот
Ново

10ml Пластични парфем шишиња 10cc Празни спреј шише Преносни parfum под-флаширање Мини atomizer Ампули Refillable бесплатен превозот

DEN 2833.00
DEN 3147.84

Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
10ml Пластични парфем шишиња 10cc Празни спреј шише Преносни parfum под-флаширање Мини atomizer Ампули Refillable бесплатен превозот
Капацитет : 10ml, 10cc
Големина на : Висок 11.9 cm Diam 1.6 см
Материјали : PP
Боја : виолетова
Useage : Најдобро одговара за лосиони и масла.тие се совршени за работи како што се hydrosols, освежувачи, лични парфеми, баг спрејови и соба спрејови.
Добредојдовте на Големо, ако треба и во најголемиот дел количини, ве молиме контактирајте со нас за најдобрата цена!
Пакување Детали Единица Тип : многу (100 парчиња/многу) Пакет Тежина : 1.0 kg (2.20 lb.) Пакет Големина : 30cm x 25cm x 25cm (11.81 во x 9.84 во x 9.84 во)

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
make-up спецификација:
нормална големина
боја:
светло виолетова
површината предавање :
Матирано
Материјал:
PP
Големина:
10cc

Избор на купувачот