Обичај Буда Сликарство Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10
Ново

Обичај Буда Сликарство Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10

DEN 1456.00
DEN 1967.52

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
1) Димензии : речиси 58 X80inch,50 X60inch,40 X50inch
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.
3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешна
употреба
1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) моделот на производот може да се прилагоди, бидете сигурни дека ќе треба да се прилагодите на сликата за да бидат оригиналниот HD слика со пиксели над 3000. Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно. 2.Превозот : 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката. 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. 4.повратни информации Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.
Топли зборови :
ќебе,plaid,сирена ќебе,прекривки за кревети,фрлиле ќебе,ќебиња,couverture polaire,руно ќебе,корални руно ткаенина,волна ќебе,руно ќебе возрасни,врховен суд,кревет ќебе,цртан филм руно ќебе,руно ќебе големини,аниме ќебе,троседот ќебе,ќебе руно,патување ќебе,лето ќебе,животински ќебе

Главните својства

Големина:
40x50INCH, 50x60INCH, 58x80INCH
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch

Избор на купувачот