071717 мажи со висок капацитет голем ранец двојно рамо платно торба
Ново

071717 мажи со висок капацитет голем ранец двојно рамо платно торба

DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката

071717 мажи со висок капацитет голем ранец двојно рамо платно торба

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Број На Модел На:
071717
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
Капацитет:
36-55 Литарски
Техника:
Никој
Големина:
28*16*46cm

Избор на купувачот