3R1W64516-0 Outboard Пропелер 7.8x8 за Tohatsu / Nissan 4HP 5HP 6HP Outboard Motors 7.8 x 8 ,Бесплатен Превозот
Ново

3R1W64516-0 Outboard Пропелер 7.8x8 за Tohatsu / Nissan 4HP 5HP 6HP Outboard Motors 7.8 x 8 ,Бесплатен Превозот

DEN 2136.00
DEN 2543.52

Во форма достапна за нарачката


3 R1 W64516-0 Outboard Пропелер 7.8x8 за Tohatsu / Nissan 4 HP 5 HP 6 HP Outboard Motors 7.8 x 8
1.Описи :
Пропелер Големина : 7.8x8
Боја : Црна
Број на Spline : 12
Материјал : Алуминиум
2. Апликации :
Одговара Меркур 2-мозочен удар 5hp outboard мотор ,
Одговара Tohatsu 4hp 5hp 6hp outboard мотор.
Одговара Hangkai 2-мозочен удар 6hp outboard мотор,
Одговара Hyfong 4hp 5hp 6hp outboard мотор.
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
is_customized:
Yes

Избор на купувачот