За Бенц GLC 2017 X205 ABS Хром Нерѓосувачки Челик Потпирач Врата, Прозорец Lifter Прилагодување Switch Копче Knob Капа Трим
Ново

За Бенц GLC 2017 X205 ABS Хром Нерѓосувачки Челик Потпирач Врата, Прозорец Lifter Прилагодување Switch Копче Knob Капа Трим

DEN 1339.00
DEN 1487.52

Во форма достапна за нарачката


За Бенц GLC 2016 2017 X205 ABS Хром Нерѓосувачки Челик Потпирач Врата, Прозорец Lifter Прилагодување Switch Копче Knob Капа Трим
Објектот Спецификација
Бренд : TOMEFON Fitment : За Бенц GLC 2016 2017 X205 селектирани befor превозот надвор) Пакет : 4pcs/set Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик или abs Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Главните својства

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Бенц GLC X205 2016 2017
Име На Модел:
GLC081
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Не ' рѓосувачки Челик или ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на купувачот