Арапските Дубаи Накит сетови Свадба Невестата Ѓердан/Pendant/Обетки Златна Боја Етиопската Африкански модни Додатоци
Ново

Арапските Дубаи Накит сетови Свадба Невестата Ѓердан/Pendant/Обетки Златна Боја Етиопската Африкански модни Додатоци

DEN 344.00
DEN 429.60

Во форма достапна за нарачката


Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL/Федекс/UPS/ Aramex.
Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
QQ217
Пол:
Жените
Бренд Име:
Caluven
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Pendant/Earring
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот