Водоотпорен Случај За ZTE Сечилото П лукс 3 G V7 лајт GF3 HN AF3 L370 V3 S6 Плус D G Лукс G2 L2 L3 Vec 4G Апекс 3 Телефон Покрие Висат Торба
Ново

Водоотпорен Случај За ZTE Сечилото П лукс 3 G V7 лајт GF3 HN AF3 L370 V3 S6 Плус D G Лукс G2 L2 L3 Vec 4G Апекс 3 Телефон Покрие

DEN 150.00
DEN 220.80

Во форма достапна за нарачката


IPX8 Водоотпорен Телефон Торба Паричник : 1.Универзална водоотпорен торбичка случај компатибилен телефон до 170mm x 103mm(чист прозорецот 170mm x 90mm) 2.На водоотпорен случај и двете страни се супер јасно пвц,да обезбеди јасна визија подводни ,ви овозможува да ја удобно работи уредот и лесно да ја користите камерата, исто така, со светлечки лента да се идентификуваат торбичка во темница
3.Целосна запечатување водоотпорен перница е затворена од страна на силна двојно tunring заклучување клипови заштитите уредот од вода,пот,снег,нечистотија и прашина 4.IPX8 водоотпорен одделение,100% сигурна заклучување печат 5.Не само wateproof телефон торба,но исто така водоотпорен паричник
1 x водоотпорен торбичка
1 x вратот рака торба торба

Главните својства

Материјал:
Мека ПВЦ
Пакет:
Случај & Рака
Мало Пакет:
Yes
Големина:
for zte phone under 6
Функција:
Водоотпорен,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Сјајни,Спорт,Транспарентна
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
DYSTE
Карактеристики:
водоотпорен телефон висат торба
Објектот Боја:
црна,бела,розова,сина,зелена,портокалова
Водоотпорен случај функции:
IPX8 водоотпорен случај
Водоотпорен Покритие Функција 1:
Директно на екранот на допир, преку водоотпорен случај
Водоотпорен Торбичка Функција 2:
прозрачна,транспарентна
Компатибилни уреди до:
170mm x 103mm
Модел 1:
ЗА ZTE Сечилото П лукс
Модел 2:
ЗА ZTE Сечилото V7 Лајт
Модел 3:
За ZTE Сечилото GF3
Модел 4:
За ZTE S6 Плус

Избор на купувачот