Новиот екран на допир Digitizer за 10.1 DEXP Урсус A310 Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Ново

Новиот екран на допир Digitizer за 10.1 DEXP Урсус A310 Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 629.28

Во форма достапна за нарачката


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот Телефон за да ја проверите екран на допир панел формата и таблет модел
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот телефон.
Пакет : 1 Црн Екран на Допир digitizer

Главните својства

Број На Модел На:
DEXP Урсус A310 3G
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Тип:
Екран На Допир
фитинг:
DEXP Урсус A310 10.1 инчен екран осетлив на допир

Избор на купувачот