Подебели Сомот Пенкало Торбичка Носителот Еден Молив Торба Пенкало Случај со Јаже за Ролери Топката Фонтана Ballpoint Пенкало Црна и Сина
Ново

Подебели Сомот Пенкало Торбичка Носителот Еден Молив Торба Пенкало Случај со Јаже за Ролери Топката Фонтана Ballpoint Пенкало

DEN 118.00
DEN 235.20

Во форма достапна за нарачката


Функција :
Материјал : Фланелен
Големина : За 17.3*3cm
Боја : Сина, Црна
Превозот :
·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;
·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;
·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
·Ве молиме ни e-mail пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

Главните својства

Тип:
Молив Торба
Новина:
No
Број На Модел На:
RB037
Бренд Име:
PHANTACI
Тип:
Молив Торба
Возраст:
>8 години
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
Училишта & Канцеларии

Избор на купувачот