Нордиските E27 LED Pedant Светла Топло Бела Pendente Де Teto Паб Ресторан, Бар, Продавница Дома Ретро Виси Светилки Смола Птица Droplights
Ново

Нордиските E27 LED Pedant Светла Топло Бела Pendente Де Teto Паб Ресторан, Бар, Продавница Дома Ретро Виси Светилки Смола Птица

DEN 6788.00
DEN 8592.00

Во форма достапна за нарачката

Следните предмети повеќе од 2550% попуст, кликнете на повеќе изненадувања :
Нордиските E27 LED Pedant Светлина Топло Бела Pendente Де Teto Паб Ресторан, Бар, Продавница Дома Виси Светилки Смола Птица Droplights
Опис : Лофт Pendant Светла
Димензии : Дијаметар 35cm* Висина 35cm, суспензија линија 100cm (прилагодливи)
Материјал : Метал+смола
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/
Напон : AC85 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба
Pls Забелешка : Овој Производ е Вклучена LED сијалица што е прикажано на сликата.
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение.
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. 2. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. 3. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. 4. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. 1. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. 3. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, што се нула. 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен.
3. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress Trademanager или ни остави порака или e-mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Бела,Црна
Бренд Име:
RFHLX
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
LED Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
5 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Примена:
Инсталирајте:
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба

Избор на купувачот