Метал IP68 Водоотпорен Целосна 125khz Rfid Заклучување на Вратата контрола на системот за Полнење Електронски Површината Капка Гром Заклучување +Напојување+копчето изле
Ново

Метал IP68 Водоотпорен Целосна 125khz Rfid Заклучување на Вратата контрола на системот за Полнење Електронски Површината Капка

DEN 2539.20

Во форма достапна за нарачката

Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Спецификации : Работен напон : за DC 12 V Отклучување на струјата : ≤1000m A Статична струја : ≤60m A Меморија : 2000 стандард корисници Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm RF тип : ЕМ картичка Работна температура : -10 ~ 70 C Работна bumidity : 10% до 90% Wiegand текст & Output 3 опции за да ја отворите вашата врата (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) и Лозинка/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само Објект димензија : 120*57*20 мм Објект тежина(стан) : 350g
Текст : AC110-240 V 50-60 HZ Излез : 12 V 3А Излезниот напон патување опсег : 10%-15% Преоптоварување заштитна : сите излези во краток спој, overlaod се заштитени; излезна Моќ на 0-15 секунди задоцнување брави Големина : 105mmx91mmx34mm Работа со Eletric Заклучување, Пристап Контролер, Излезете Копчето.Потрошувачка на енергија : Старт : 1 A, Нормално : 0. Напојување : 12 V DC/1 A 2.Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа.Тоа го направи на трајни и високо материјал 9. Работата Фреквенција : 125 KHz; Читање растојание : 3-5cm; Секој keyfob има uniqe бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. далечински контролер 1.Заклучување тип : Код кога со сила, отворете без моќ 5. Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка.Најнови дизајн, многу ниска потрошувачка на енергија 6. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката.Поддршка за Одложување на поставување : 0/3/6s (defaul : 0) 4. Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво. Метална Школка и Притиснете на Тастатурата Ip68 Водоотпорен Sensitively и одговор побрзо. Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр.Професионалната инсталација, пренапони апсорбер внатре 10. Поддршка 2000 стандард на корисниците. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас.Ниска температура дизајн Поддршка N0/NC/COM Контакт Точка Големина : 86*46*13mm Тестирање : 1000000 пати стареење тест; Материјал : Тешко Пластика.Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор 1,12 V жичен вратата Бел, 2, Црвена жица за да позитивниот (+), Црна жица за да негативниот (-), 3, Зелена, жолта, две-линија краток одговор, или да се поврзете со контролер бел+ & бел - тоа може да испрати две динг-донг динг-донг звук. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. 125 KHz RFID Близина Keytags тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички.Заштита дизајн, позитивни и негативни полови алтернативна заштита 8. Поддршка поврзете надворешен читач на картички и може да биде како читател.Професионален дизајн, двојно тековната заштита 7. Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања.

Главните својства

Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Број На Модел На:
MC601-K80-EB217
Бренд Име:
mcdorsteco
Контролор:
водоотпорен 125khz Rfid
моќ единица:
12V3A
Заклучување:
површината гром кодот
Копчето Излез:
Пластични школка

Избор на купувачот