Мешани трговија на големо 60pcs 30g пластични Тегла , 20pcs 50g Тегла и 20pcs 30ml Пумпа за Притисок Шише
Ново

Мешани трговија на големо 60pcs 30g пластични Тегла , 20pcs 50g Тегла и 20pcs 30ml Пумпа за Притисок Шише

DEN 8280.00

Во форма достапна за нарачката


ве молиме кажете ни за вашата потреба капацитет
10 g Крем шише дијаметар 41 MM * Висок 38 MM Тежина : околу 35 грама Материјал : Акрилик капацитет од околу 10 ML
15 g Крем шише со дијаметар од 50 MM * 40 MM голема Тежина : околу 45 грама Материјал : Акрилик капацитет од околу 14 ML
30 g Крем шише со дијаметар од 58 MM * Висок 44 MM Тежина : околу 65 грама Материјал : Акрилик капацитет од околу 32 ML
50 g Крем шише со дијаметар од 70 MM * 60 MM голема Тежина : околу 115 g Материјал : Акрилик капацитет од околу 50МЛ
Притисок устата лосион шише 20 ML (спреј шише) дијаметар висока 118 MM 38 MM * Тежина : околу 70 грама Материјал : Акрилик
Притисок устата лосион шише 30 ML (Спреј шише) Висока дијаметар 41 MM * 152 MM Тежина : околу 110 g Материјал : Акрилик
Притисок устата лосион шише 100 ML (Спреј шише) Висока дијаметар 50 MM * 200 MM Тежина : околу 205 g Материјал : Акрилик
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Боја Класификација:
10 g на 15 грама злато злато Крем шише Крем шише Крем шише 3
Убавината алатки Категорија:
Обраснат убавина шминка апарати
Убавината алатки Категорија:
Под-бокс
Убавината Алатки сорти:
Друг / други
Шминка / убавина алатка еден производ:
Друг / други
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на купувачот