Fengshou трактор FS180 FS184 со мотор J285T, во собата на plungers, испорака вентили и млазници, за еден мотор се користи
Ново

Fengshou трактор FS180 FS184 со мотор J285T, во собата на plungers, испорака вентили и млазници, за еден мотор се користи

DEN 957.12

Во форма достапна за нарачката


Дел име : поставување на клипот, испорака вентил и млазницата
Дел број :
за Fengshou трактор со J285 T мотор
две од секоја предмети за еден мотор се користи

Главните својства

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
J285T
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Избор на купувачот