3D Убава Swan Фондан Силиконски Калап Свеќа Шеќер Занает Алатка Чоколадо Мувла
Ново

3D Убава Swan Фондан Силиконски Калап Свеќа Шеќер Занает Алатка Чоколадо Мувла

DEN 396.00
DEN 416.16

Во форма достапна за нарачката

Објектот Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : 7.1 cm x 6.4 cm x4.0 cm / 2.79 " x2.51" x 1.57" Тежина : 157g Работна Температура : -60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x Swan S ilicone Мувла

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Бренд Име:
Anivia
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SQ392
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот