20pcs/многу 12.1 mm Сјајна Бела Празни Кармин Цевка, High-end Бела Lip Balm цевка,DIY Усна Руж Subpackage,Кармин Пакување Цевка
Ново

20pcs/многу 12.1 mm Сјајна Бела Празни Кармин Цевка, High-end Бела Lip Balm цевка,DIY Усна Руж Subpackage,Кармин Пакување Цевка

DEN 2187.00
DEN 2351.52

Во форма достапна за нарачката


Кармин Пакување Цевка
20 Pcs/Многу-Бесплатен Превозот
Боја : Бела
Внатрешниот Првенство Големина : 12.1 mm
Напомена : Ладно Пополнување, Оваа Цевка Треба Мувла, НЕ Може да се полни директно.
За чистење : Алкохол брише внатре или УВ дезинфекција,
Нема високи-температура на стерилизација, Не може да биде потопено во вода да се исчисти.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
SLKHGYSSY
Големина:
G

Избор на купувачот