8 Бои Професионални Pomade Водоотпорен Долготрајни Веѓа Лагер Очи Естетската Убавина
Ново

8 Бои Професионални Pomade Водоотпорен Долготрајни Веѓа Лагер Очи Естетската Убавина

DEN 93.00
DEN 102.72

Во форма достапна за нарачката


Информации За Производот
Нето Влажни : 56g
Карактеристики : -Лесно да се исуши, Мазна облоги,
-Водоотпорен, Анти-Пот
-Лесен за боење, Просек Боја
Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Главните својства

Тип:
Веѓа Подобрувач
Бренд Име:
sayoo
Формулирањето:
Крем
Број На Модел На:
Веѓа Подобрувач
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Други Природни
НЕТО-WT.:
56g
Количина:
1
Големина:
Full Size
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
/
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
во прав

Избор на купувачот