Bealegantom Секси Пурпурна Appliques А-Линија враќањето дома Фустани 2017 Со Tulle Коленото-Должина на Матурска Партија Фустани за Матура се Облекуваат BH03
Ново

Bealegantom Секси Пурпурна Appliques А-Линија враќањето дома Фустани 2017 Со Tulle Коленото-Должина на Матурска Партија Фустани

DEN 4109.00
DEN 5136.00

Во форма достапна за нарачката

Ви благодарам многу! 5. ве молиме оставете порака за нас. Производи мора да биде unworn и во оригиналниот condtion дури и откако ќе се обиде на за одговара и големина.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2. Обично тоа нема да произведе царински давачки и некои други екстра трошоци за вас, бидејќи ние ќе напишам ниска вредност за пакет. Вклучуваат боја како и слики .Денот треба фустан _____
1.Големината или да Одговара на Прашања, Како и на сите наши фустани се рака-пораби и обичај скроени, целта gown може да се разликува од околу +/- 1 инчи во одреден measuerments. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да испрати пораки до нас. Шупливи да половината (Пред Должина Рамо до Половината) _____ инчен или ___ cm (Изборен) 8.големина 6-16. Квалитет Направени-За-Цел Фустани. Колковите _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 4.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
Враќањето дома Фустани BH03
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Најлон,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Bealegantom
Деколте:
Душо
Декорација:
Appliques
Стил:
секси фустани за матура
Големина тип:
Сопствени Направени Плус Големина На Облека Де Топчиња Со Ист
Број На Модел На:
враќањето дома фустани
квалитет:
Висок Квалитет vestido де феста
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Година:
враќањето дома фустан 2017
боја:
Бело/Црно/Сино/Зелено/Брегот На Слоновата/Брегот На Слоновата/Розова/Виолетова
Назад Дизајн:
Патент или ланче или Backless
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Големина:
Standard Size,plus size & customize

Избор на купувачот