Луксузна памук жакард прекривки покрие поставите кореја стил девојки постелнина постави целосна кралицата цар големина декоративни постелнина ватенка покрие се?
Ново

Луксузна памук жакард прекривки покрие поставите кореја стил девојки постелнина постави целосна кралицата цар големина декоративни

DEN 4798.00
DEN 7496.16

Во форма достапна за нарачката

за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали.
Полна Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 150*200+45см(59*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Кралицата Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки Опфаќаат : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Супер Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 200*22 0+45см(79*87+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
Полна Големина 8pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 150*200+45см(59*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 парчиња Плоштадот перница со core 1 парче Rond перница со core 1 парче Бонбони перница со core 1 парче Срце перница со core Кралицата Големина 8pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 парчиња Плоштадот перница со core 1 парче Rond перница со core 1 парче Бонбони перница со core 1 парче Срце перница со core Цар Големина 8pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 180*20 0+45см(71*79+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 парчиња Плоштадот перница со core 1 парче Rond перница со core 1 парче Бонбони перница со core 1 парче Срце перница со core Супер Кралот Size8pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedskirt : 200*22 0+45см(79*87+17inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 парчиња Плоштадот перница со core 1 парче Rond перница со core 1 парче Бонбони перница со core 1 парче Срце перница со core
1 cm = 0.
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade.3937008 инчи
Љубезно потсетник Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач.

Главните својства

Големина:
Full size 4pcs, Queen size 4pcs, King size 4pcs, Super king size 4pcs, Full size 8pcs, Queen size 8pcs, King size 8pcs, Super king size 8pcs
Количина:
7 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Техника:
Жакард
тема count:
400TC
Број На Модел На:
R-179
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Тежина:
4 kg
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
превозот:
9 Дена, пристигнуваат, Брза испорака, како што се Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
Измијте настава:
машина за миење
Употреба:
Свадба Кралската Хотел Дома Декоративни Подароци
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
тип 1:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
боја:
Biege пурпурна розова боја

Избор на купувачот