1000pcs 30ml Atomizer Refillable Спреј Пумпа Шишиња Шминка Шише Парфем Пластични Шише Празно мирис Шише
Ново

1000pcs 30ml Atomizer Refillable Спреј Пумпа Шишиња Шминка Шише Парфем Пластични Шише Празно мирис Шише

DEN 19440.00

Во форма достапна за нарачката

240pcs 30ml Atomizer Refillable Спреј Пумпа Шишиња Шминка Шише Парфем Пластични Шише Празно мирис Шише
Драг Пријател,
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите прикажани предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Овој оглас е за кратко само Случаен избор на боја и големина на пратката ако ние не се информации од вашата порака на вашиот налог.Ве молиме да се разбере.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
30ml
Број На Модел На:
sdzs147

Избор на купувачот