кукла додатоци 1/3 1/4 Bjd перика кукла коса перика краток прави нежна дизајн човек машки момче кул preppy стил - fb17
Ново

кукла додатоци 1/3 1/4 Bjd перика кукла коса перика краток прави нежна дизајн човек машки момче кул preppy стил - fb17

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


1/3 големина : погоден за кукли на главата обемот на 22-24cm , исто така погоден за 1/3 големи 70cm чичко кукла, Стр кукла и dal кукла .
1/4 големина : погоден за кукли на главата обемот на 17.5-19cm .
1/6 големина : погоден за кукли на главата обемот на 15.5 см - 16.5 cm,17cm.
1/8 големина : погоден за кукли на главата обемот на 14cm.
Топла предупредување : оваа перика е високо-квалитетна копија , сличноста на 90% на промо пик , не 100% исти , се надеваме на вашето разбирање , ви благодариме !
Објектот се однесува само на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.
За кукла е употреба само , НЕ човечка големина .

Главните својства

боја:
кафе, лен, сребрена сива, smoky сива, кафеава
Големина:
1 l 4 bjd wig, 1 l 3 bjd wig
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/4
Бренд Име:
FNCIWOWA
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Материјал:
влакна
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Избор на купувачот