1 Buc 63mm Понесе 90mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA63-90
Ново

1 Buc 63mm Понесе 90mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA63-90

DEN 1414.00
DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 63x90
Род : 63mm
Удар : 90mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA63-90

Избор на купувачот