Трговија на големо 50pcs/Многу 15cm Црна Ракави DC 5.5*2.1 mm Женски 3Pin/ 4Pin Фан Адаптер Кабел Бесплатен Превозот.
Ново

Трговија на големо 50pcs/Многу 15cm Црна Ракави DC 5.5*2.1 mm Женски 3Pin/ 4Pin Фан Адаптер Кабел Бесплатен Превозот.

DEN 3264.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!
Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.
Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме!
50pcs/Многу 15cm Црна Ракави DC 5.5*2.1 mm Женски 3 Pin/ 4 Pin Фан Адаптер Кабел.
Спецификација :
* 15cm Црна Ракави DC 5.5*2.1 mm Женски 3 Pin/ 4 Pin Фан Адаптер Кабел.
* Единствена ЦРНА РАКАВИ конструкција за сигурен изглед.
* Се користи за 9v ~ 12 V Напон.
* УЛ 1007 22 AWG Жица.
* Должина на кабел : 15cm.
* DC 5.5*2.1 mm Женски Конектор и 3 Pin/4 Pin Женски Конектор.
Answer : ___________________________ Note : Pls Проверете Кој Вид на Вентилатор, со Конекторот треба, 3 Pin или 4 Pin.
Пакување, Вклучувајќи :
50 компјутери 15cm Црна Ракави DC 5.5*2.1 mm Женски 3 Pin/ 4 Pin Фан Адаптер Кабел.
Ако имате било какви прашања се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Дали нашето најдобро за вас!
Во потрага напред за создавање на долго соработка со вас во функција!

Главните својства

Должина на кабел:
15cm
Број На Модел На:
DC да Фан Кабел
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
angitu
Производи Статус:
Акции
боја:
Црна
Сертификат:
УЛ & Rosh
Тип:
DC Женски 3Pin/4Pin Фан Кабел
Должина на кабел:
15cm

Избор на купувачот