Фокс Половината на Жените Meatl Еластична Синџир Појас Моден Сите натпревар Домот Млада Девојка Кристал Накит Злато Појас За Жена фустан BL247
Ново

Фокс Половината на Жените Meatl Еластична Синџир Појас Моден Сите натпревар Домот Млада Девојка Кристал Накит Злато Појас За

DEN 345.00
DEN 662.40

Во форма достапна за нарачката


Боја : Златна Материјал : Метал Ширина : 1cm должина : 62cm 68cm 75см

Главните својства

Појас Должина:
62cm, 68cm, 75см
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
1cm
Број На Модел На:
BL247
Бренд Име:
ryfix
Тока Ширина:
0cm
Појаси Материјал:
Метал
Тока Должина:
0cm
Тип:
еластичен појас синџир
Појаси Големина:
62cm 68cm 75см

Избор на купувачот