20PCS DC 7.4 x 5.0 7.4*5.0 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За DELL За HP Лаптоп Адаптер 90W 65W Полнач
Ново

20PCS DC 7.4 x 5.0 7.4*5.0 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За DELL За HP Лаптоп Адаптер 90W 65W Полнач

DEN 1322.00
DEN 2034.24

Во форма достапна за нарачката

20 PCS DC 7.4 x 5.0 7.4*5.0 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За DELL За HP Лаптоп Адаптер 90 W 65 W Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Конектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 20 PCS DC 7.4 x 5.0 7.4*5.0 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За DELL За HP Лаптоп Адаптер 90 W 65 W Полнач
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Главните својства

Должина на кабел:
како фото шоу
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
Кабелот се Користи Приклучок за DC Џек Адаптер за полнење Приклучокот за Напојување Кабел
Бренд Име:
DBJBA
Производи Статус:
Акции
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Тестирани:
100% тестирано

Избор на купувачот