HanCheng Нова Мода Цвет Dangle Виси Златна Gem Камен Кристал Капка Обетки За Жените Изјава Накит brincos bijoux
Ново

HanCheng Нова Мода Цвет Dangle Виси Златна Gem Камен Кристал Капка Обетки За Жените Изјава Накит brincos bijoux

DEN 209.00
DEN 278.40

Во форма достапна за нарачката

Han Cheng Нова Мода Цвет Dangle Виси Златна Gem Камен Кристал Капка Обетки За Жените Изјава Накит brincos bijoux

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
HANCHENG
Број На Модел На:
E-032
Поставување Тип:
Pendant
Камен Материјал:
Zine Легури,Кристал
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Навлезат
Позлата Боја:
Злато
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Цвеќиња

Избор на купувачот