Секси Обична Црна Мрежа Корсет Overbust Лето Корсет S-XXL
Ново

Секси Обична Црна Мрежа Корсет Overbust Лето Корсет S-XXL

DEN 935.00
DEN 983.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Избор на купувачот