LINSOIR 17pcs/многу 25мм Ѕвезда Бела Сина Turquoises Монистра Лабава Природен Камен Spacer Монистра За Накит Одлуки Diy Ѓердан Наоѓање
Ново

LINSOIR 17pcs/многу 25мм Ѕвезда Бела Сина Turquoises Монистра Лабава Природен Камен Spacer Монистра За Накит Одлуки Diy Ѓердан

DEN 184.00
DEN 216.00

Во форма достапна за нарачката


LINSOIR 17pcs/многу 25мм Ѕвезда Бела Сина Turquoises Монистра Лабава Природен Камен Spacer Монистра За Накит Одлуки Diy Ѓердан Наоѓање

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F1242
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Објектот Тежина:
75.8g
Објектот Форма:
Ѕвезда
дупка:
2mm
боја:
бело, сино
Дијаметар:
25mm
Материјал:
Turquoises
Тип:
сина turquoises монистра
Стил:
бела turquoises монистра
дизајн:
природни turquoises монистра
Шема:
зелена тиркизна монистра
Функција:
природен камен монистра
useage:
ѕвезда монистра за изработка на накит

Избор на купувачот