3.7 V литиум полимер батерија, 2400mAh 585062 навигација, таблет компјутер, точка читање машина, позиционер, батерија
Ново

3.7 V литиум полимер батерија, 2400mAh 585062 навигација, таблет компјутер, точка читање машина, позиционер, батерија

DEN 526.00
DEN 710.40

Во форма достапна за нарачката

Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.75 V, над-струја заштита 2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.
Номинален капацитет од 2400m Ah, 1 C празнење. Контакт 1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на купувачот