За Ricoh Savin Gestetner Lanier D1446091 D144-6091 D029-6090 D0296090 Трансфер Појас,За Ricoh РЕК 2800 3002 3502 4502 5502 Појас
Ново

За Ricoh Savin Gestetner Lanier D1446091 D144-6091 D029-6090 D0296090 Трансфер Појас,За Ricoh РЕК 2800 3002 3502 4502 5502 Појас

DEN 7679.52

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена;159 * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 1 Парчиња / Многу Производот Модел : Трансфер Појас ЗА RICOH РЕК " 2800 3300 3002 3502 4502 5502 КОПИР ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Главните својства

Број На Модел На:
пренос на појас
Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Тип:
Други
Делови За Печатач:
пренос на појас
Модел На Печатач:
За Ricoh РЕК 2800 3300
шифра 2:
D1446091 D144-6091 D029-6090 D0296090

Избор на купувачот