Дами Секси Свила Сатен Nightgown Backless Nightdress Ракави Nighties V деколте, Спиење Фустан од Чипка Ноќ Gown Sleepwear За Жени
Ново

Дами Секси Свила Сатен Nightgown Backless Nightdress Ракави Nighties V деколте, Спиење Фустан од Чипка Ноќ Gown Sleepwear За

DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката

Дами Секси Свила Сатен Nightgown Backless Nightdress Ракави Nighties V деколте, Спиење Фустан од Чипка Ноќ Gown Sleepwear За Жените. Материјал : Faux Свила/ Полиестер. Ткаенини : Сатен. Големина : M,L,XL.
Превозот : 1.Нормално, ние ќе брод од вашата нарачка во 1-3 дневна по уплатата се доби. 2.Со цел да се обезбеди можете да примате парцела без никакви увозни даноци,ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
Обичај Должност И Увоз Даночни :
Ние не сме одговорни за било обичај должност и увоз доход. Ако имате било какви посебни барање,ве молиме ги споделите со нас.
Политика На Враќање :
1.Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по recieving наредби.Но, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати или да се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне и да го реши проблемот.Ви благодариме. 2.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни информации :
Драг пријател,ние appr eciate вашиот бизнис,ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со сите "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,wewill реши проблемот на мирен начин. Негативни повратни информации не се реши anthing,ние секогаш ќе прават нашите најдобри за решавање на проблемите и живеат до вашето задоволство.
Се истакна :
1.Тоа може да дојде мало боја разлика според различни monitor settings.
2.Со различни мерења на локации,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
NG07181
Материјал:
Spandex,Rayon,Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте

Избор на купувачот