HUANLISUN 1 пар Автомобил Огледало Слепа Точка Огледало Широк Агол Круг Конвексни 360 степени за паркинг на ретровизорот висок квалитет
Ново

HUANLISUN 1 пар Автомобил Огледало Слепа Точка Огледало Широк Агол Круг Конвексни 360 степени за паркинг на ретровизорот висок

DEN 395.04

Во форма достапна за нарачката

Ви се досадни за слепи точки во возењето? Дали сте загрижени во врска со несреќата во поддршка автомобил? Дали знаете се урна поради слепи точки се во пораст од 48%? Треба ова МОРА да се слепи точки огледало за да го ЗАДРЖИ ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ ВО БЕЗБЕДНОСТА. Карактеристики : 1, 2 "криви машко лице frameless ultrathin тенок огледало. 2, 3 пати метал позлата огледало површина за повеќе од јасно, вкочанетост и издржливи. 3, Руптура на слузницата во рамките на објектот. 4, Составен калапи, мелење обработка за работ. 5, Силна стап-за цврсти стап. 6, нема да попуштат или рѓа како и другите огледало. 7, 100% водоотпорна! Придобивки : 1, да се Избегне blide места; 2, Јасно кога ќе се врзани за вашиот автомобил. Пакет : 2 парчиња / број (со мало пакет)

Главните својства

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
BNH
Специјални Функции:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
2017
Објектот Должина:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
18.2g
Бренд Име:
HUANLISUN
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Висина:
1inch

Избор на купувачот