LIJIAN 9pcs/set Хексадецимален Клуч Сет Трајни Spanner CR-V Топката Заврши Ален Клуч Клуч Сет Големина L,XL Клуч Хексагонални Механичар Страна Постави Алатка
Ново

LIJIAN 9pcs/set Хексадецимален Клуч Сет Трајни Spanner CR-V Топката Заврши Ален Клуч Клуч Сет Големина L,XL Клуч Хексагонални

DEN 570.00
DEN 712.32

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
LIJIAN 9pcs/set Хексадецимален Клуч Сет Трајни Spanner CR-V Топката Заврши Ален Клуч Клуч Сет Size L,XL Клуч Хексагонални Механичар Страна Постави Алатка
1 SET=9 PCS Мулти-функција хексагонални шрафцигер
Материјал : Висок Квалитет на CR-V
Карактеристики :
- S2 високо квалитетен челик со висок квалитет.
- целиот воздух стврднување
- 9pcs (1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10)ММ
Пакет Оглас :
1× 9pcs виткање хексадецимален клуч сет
Детали За Производот
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Легура
Тип:
клуч сет
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BLD001
Бренд Име:
LIJIAN
Тип:
Метрички
Големина:
1.5MM,2.5MM,2MM,3MM,4MM,5MM,6MM,7MM,8MM,9MM,

Избор на купувачот