2017 Нови девојки Реси латинска Танц Носии Фудбалскиот Фустан Ballroom латинска Танц Фустани
Ново

2017 Нови девојки Реси латинска Танц Носии Фудбалскиот Фустан Ballroom латинска Танц Фустани

DEN 3903.00
DEN 4108.80

Во форма достапна за нарачката

Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex/Најлон) Возрасна Група : Возрасни Функција : Анти-Бактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : S,M,L,XL,XXL ,
големина на табелата : (единица : cm)
Единица : cm Биста Половината Хип висина S 62 54 66 130 M 68 60 72 140 L 74 64 80 150 XL 82 68 88 160 XXL 86 72 92 165
ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме!
Внимание!!
мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешки
и боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.
не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Број На Модел На:
Девојки латинска танц 41
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Девојки

Избор на купувачот