Топла Продажба на Сопствени Уметност Шема Кафе Игра за Контрола на Брзината, Не се лизга Гумени Играч Табела Подлога Подарок за Лаптоп КОМПЈУТЕР CSGO DOtA
Ново

Топла Продажба на Сопствени Уметност Шема Кафе Игра за Контрола на Брзината, Не се лизга Гумени Играч Табела Подлога Подарок

DEN 94.00
DEN 100.32

Во форма достапна за нарачката

Глувчето Мат Материјал : Гума 4.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ви благодариме! 5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ви благодариме! 2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Главните својства

Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Стил:
загреано
Број На Модел На:
zijizhaodetu-20
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
M
боја:
Како се покаже слика
Стил:
Персиски Теписи
Трговија на големо:
Поддршка
сопствени направени:
Поддршка
Спецификација 1:
180x220x2mm
Спецификација 2:
290x250x2mm
спецификација 3:
250X200X2MM

Избор на купувачот