Airspeed Карбонски Влакна Автомобил AC CD Control Panel Налепници CD Конзола Рамка Украси за БМВ Х5 F15 X6 F16 2014-2017 Автомобил-стил
Ново

Airspeed Карбонски Влакна Автомобил AC CD Control Panel Налепници CD Конзола Рамка Украси за БМВ Х5 F15 X6 F16 2014-2017 Автомобил-стил

DEN 1503.00
DEN 1670.40

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Airspeed Карбонски Влакна Автомобил AC CD Control Panel Налепници CD Конзола Рамка Украси за БМВ Х5 F15 X6 F16 2014-2017 Автомобил-стил
***Компатибилен Модел : Х5 F15 X6 F16(2014-2017) Левата Рака Се Вози ***
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
AIRSPEED
Објектот Должина:
33cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
14.7cm
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
ЦД Панел Рамка
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
ЦД Панел Декорација
Автомобил:
за БМВ Х5 F15 X6 F16 2014-2017

Избор на купувачот