2017 новиот Дубаи Злато големи Алки Моден Дизајн Дубаи ummer Стил Ткаенината Хривнија Накит За Жените Девојки Подарок
Ново

2017 новиот Дубаи Злато големи Алки Моден Дизајн Дубаи ummer Стил Ткаенината Хривнија Накит За Жените Девојки Подарок

DEN 366.00
DEN 523.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
RJECADU
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
1234
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
хривнија

Избор на купувачот