AKABEILA Силикони Телефон Покрие Случај За Леново Атмосфера, P2 C72 P2c72 P2A40 P2A42 5.5 инчен Случај TPU Lichee Покривајте Телефонот Торба
Ново

AKABEILA Силикони Телефон Покрие Случај За Леново Атмосфера, P2 C72 P2c72 P2A40 P2A42 5.5 инчен Случај TPU Lichee Покривајте

DEN 95.00
DEN 146.40

Во форма достапна за нарачката


Почитуван Господине/Госпоѓо,
Ви благодарам многу за вашата посета, Сите наши производи се на Промоции.
Pls Изберете Кина Пост Воздух Mail ако сакате да се добие што побрзо

Главните својства

Материјал:
TPU
Бренд Име:
AKABEILA
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Големина:
5.5 inch Phone Hood Hull Shell Skin Case Bumper Holster SCAR01
Карактеристики:
Lichee Шема Позлата Силикони Coque Fundas Carcasa Capa Став Capinha
Родител Каталог:
Мобилен Телефон Додатоци & Делови
Функција:
Нечистотија-Отпорни Шок-Доказ Анти-Нула
Материјал:
TPU Мобилен Телефон Случај
Поддршка:
Трговија на големо и Dropshipping
функција 1:
Уникатен Евтин Мобилен Телефон Маска
Карактеристика 2:
Силиконски Мека Домување телефон Кожата
карактеристика 4:
Лесни,Ултра Тенок Осветлување Обичен Случај
дизајниран:
Lichee Шема Позлата Силикони Случаи

Избор на купувачот