Автомобил пред видите страна поглед на камерата AHD водоотпорен shockproof 960P опрема за следење на фабрика за директна продажба
Ново

Автомобил пред видите страна поглед на камерата AHD водоотпорен shockproof 960P опрема за следење на фабрика за директна продажба

DEN 889.00
DEN 936.00

Во форма достапна за нарачката


Ние сме фабрика
Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)( LSZ-ED233 C1)
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC/PAL;Камерата леќи : 2.8 mm/3.6 mm

Главните својства

Сензор Големина:
1/3
Хоризонтална Резолуција:
600TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 мм, 6mm
Број На Модел На:
LSZ-ED233C1-720-18
Аудио Излез:
1CH РКА
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Технологија:
Инфраред
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Куполата На Камерата
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Потрошувачка На Енергија(W):
0.25
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 mm
IR Растојание(м):
1~10M
Напојување(V):
12v
Агол На Гледање (Степен):
120°
Висока Дефиниција:
960P HD
Ѕидот Заградата:
Таванот
Инсталација:
Таванот
Бренд Име:
LSZ
Димензии (L x W x D)(mm):
55*45*45
is_customized:
Yes
Тип:
AHD Камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264

Избор на купувачот