1/4(6mm) Бела црна еластична лента со висок квалитет 1 тркалаат 100 метри за шиење водат бенд DIY рачно изработени материјали свадба подарок заврши
Ново

1/4(6mm) Бела црна еластична лента со висок квалитет 1 тркалаат 100 метри за шиење водат бенд DIY рачно изработени материјали

DEN 592.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : XA1573 Ширина : 0.6 см Пакување : 100 метри /многу, 1 многу е 1 боја. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Дома декорација,DIY подароци,Декорација за Торба,Свадба Чипка итн.
Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од US$200.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Материјал:
Полиестер
Големина:
Approx
боја:
Бела,Црна-------како слики
Објектот нема:
XA1573
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Употреба:
Облека,Фустан,Дома декорација,DIY подароци
Пакување:
100 метри по 1 многу (1 боја) едноставен ЈП торба
Трговија на големо :
Поддршка
Должина:
100 yards=9000 cm=3543 inch
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице

Избор на купувачот