Пеперутка бисер печ applique за облека да се шие на газа цвеќиња чипка ткаенина Булчински венчаница декорација печ додатоци
Ново

Пеперутка бисер печ applique за облека да се шие на газа цвеќиња чипка ткаенина Булчински венчаница декорација печ додатоци

DEN 547.00
DEN 594.72

Во форма достапна за нарачката


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) :

Главните својства

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Избор на купувачот