Отворено Внатрешна Вертикална Градинарство Виси На Ѕидот Градина Садење Кеси Seedling Ѕид Колонист Расте Торби 4 Џебови 2 Бои
Ново

Отворено Внатрешна Вертикална Градинарство Виси На Ѕидот Градина Садење Кеси Seedling Ѕид Колонист Расте Торби 4 Џебови 2 Бои

DEN 144.00
DEN 204.96

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Почувствува материјал ги исполнуваат еколошките стандарди,не-токсични biodegradable,анти-ултравиолетови,анти-корозија,сончање. Вишокот на вода автоматски ќе се исцеди преку чувствува материјал. Виси на ѕидовите,да се зачува простор. Внатрешен и надворешен ѕид greening, зелена до вашите ѕидови и да се направи повеќе убави. Мека филц,лесен дизајн за лесно движење и виси. Погодни за одгледување лековити билки,цвеќиња и зеленчук Спецификации : Материјал : се чувствува Големина : 58.5x29.8cm Боја : црна,зелена Пакет се вклучени : 1 x Џебови Садење Торба Забелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Главните својства

Тип:
Расте Кеси
Број На Модел На:
ZM439701-2
Бренд Име:
AMW
Материјал:
Чувствував

Избор на купувачот