ѕидот оркестарот платно ткаенина постер прилагодено печатење фантазија уметност сирена PDM390 за декор дома декорација (рамка достапни)
Ново

ѕидот оркестарот платно ткаенина постер прилагодено печатење фантазија уметност сирена PDM390 за декор дома декорација (рамка

DEN 339.00
DEN 595.20

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте На Pipeng Продавница! Опис
Нашата продавница специјализирана за сите видови на парична казна постери за на ѕид уметност соба оркестарот домашна декорација. Темите на нашите постери вклучуваат анимација, сценографијата, спорт, слика, филмови (ТВ драма), игра, животински и така натаму.
Материјал на нашите постери е Ткаенини, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Поради екран разлика и камера за прилагодување, вистински постер може да изгледа малку поинаква од она што го гледаме на екранот. Се надеваме дека ќе може да се разбере ова. Ние обезбедуваме правоаголник плакати (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm) и квадрат плакати (30cmx30cm,50cmx50cm, 60cmx60cm, 80cmx80cm). Ние исто така, обезбеди 5 парчиња постери.
Плаќање
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот
Ако изберете стандардна превозот (како што се Epacket), тоа е бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака (како што курирската служба DHL), ќе треба да плаќаат за превозот. Услови за Продажба
За Дрво Рамка
На безопасни дрво рамки се на располагање, можете да изберете постери со рамка или не. Рамки имаат фиксни димензии (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 30cmx30cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm). Ако рамка големина што ви треба не е како она што е кажано понапред, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Поради долго дистрибуција на далечина, ако постер е испратен по монтажа рамка, постер е многу лесно да бидат оштетени на патот. Така што треба да се соберат на рамка себе (Врамени DIY). Не грижете се, ние ќе се обезбеди инструкции, и тоа не е тешко да се соберат на рамката.
За Сопствени Постер
Ако сакате да ја испечатите ваши фотографии, ве молиме контактирајте со нас и да испраќате ваши сопствени фотографии на мојот пошта кутија. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро. Високото пиксели слики треба, подобро постери изглед. По добивањето на вашиот слики, ние ќе ви испратиме посебна врска, тогаш може да се купи. Покрај изборот на слики, исто така можете да го изберете вашиот омилен големина.
За Мене
Ако вие или вашите пријатели треба печати ѕид уметност ткаенина постери за соба декорација дома декор, како што се фото постери, слика постери, сликарство, постери, итн., нашата продавница е добар избор!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на постери и најдобра услуга за вас со интегритет. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со Ali Express цел разговори, ние ќе се потрудиме да го реши. Јас w i s h сте среќно секој ден !

Главните својства

Големина (Инчен):
30cmx45cm формулиран, 50cmx75cm формулиран, 60cmx90cm формулиран, 80cmx120cm формулиран, 30cmx45cm врамени DIY, 50cmx75cm врамени DIY, 60cmx90cm врамени DIY
Бренд Име:
XMHMJ ОРКЕСТАРОТ
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени (DIY)

Избор на купувачот