Копчиња 12.5/15/20mm смола мечка облик за џемпер грб кошула јакна рачно изработени Подароци Кутија за Бележник Занает DIY Шиење додатоци
Ново

Копчиња 12.5/15/20mm смола мечка облик за џемпер грб кошула јакна рачно изработени Подароци Кутија за Бележник Занает DIY Шиење

DEN 173.00
DEN 190.08

Во форма достапна за нарачката


Совршен за Декорација;
Име : Копче
Материјал : смола
Големина : appox 12.5/15/20mm
Тежина : appox 0.5/0.6/0.8 грама
Боја : ве молиме chooe боја според сликата
Пакет :
вклучувајќи 1pc * Копчето

Главните својства

Големина:
12dots5 mm, 15mm, 20mm
Бренд Име:
YOUNGWORLD
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Боење
Број На Модел На:
125990
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Хемиско Чистење
Тип На Производ:
Копчиња

Избор на купувачот