1pc 32cm Креативни Прозрачна Кадифен Делфин Кукла Светлечки LED Светло Кадифен Животинско Играчки и Шарени Кукла Перници Деца Деца Подарок
Ново

1pc 32cm Креативни Прозрачна Кадифен Делфин Кукла Светлечки LED Светло Кадифен Животинско Играчки и Шарени Кукла Перници Деца

DEN 219.00
DEN 230.40

Во форма достапна за нарачката

Почитувани купувачи : Ако не се задоволни со нашите производи кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворање на спорот директно. Ви благодариме за разбирањето! Опис : 1.Големина : 32 CM ; 2.Материјал : мека кадифен; 3.Фил : 100% високо квалитетни PP памук; 4.Пакување : 1piece/многу во една OPP вреќа. Ние може да обезбеди dropshipping и трговија на големо. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Бренд Име:
BABIQU
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
01
Животни:
делфин
Форма:
делфин
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Модел, Трепка, DIY

Избор на купувачот