Ownice 4G SIM LTE Android6.0 8 Основни 32G ROM Автомобил DVD GPS Navi За Мерцедес Е-класа W169 Спринтер W209 Crafter Viano Вито LT3 W245
Ново

Ownice 4G SIM LTE Android6.0 8 Основни 32G ROM Автомобил DVD GPS Navi За Мерцедес Е-класа W169 Спринтер W209 Crafter Viano Вито

DEN 19679.52

Во форма достапна за нарачката

Ownice 4 G SIM LTE Android6.0 8 Основни 32 G ROM Автомобил DVD GPS Navi За Мерцедес Е-класа W169 Спринтер W209 Crafter Viano Вито LT3 W245

Забелешка : Пред да нарачате, ве молиме изберете "Осум core" или "Quad core" сакате, ви благодариме! Опција 1 - Осум Основни, RAM меморија 2 G ROM 32 GB Опција 2 - Quad Core , RAM меморија 2 G 16 GB ROM Функции Демо Vedio : https : //youtu.be/Aj5 G0 QUa GLA (Copy и paste на линкот во вашиот пребарувач, за да се види на vedio на youtube )
Функцијата се Вклучени : FM/AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB)+ ПОМОШЕН во + Прикажување на Екранот + Вграден Wi Fi + DVD
Мулти-поддржан од : 4 G SIM Картичка, DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..
ОДГОВАРА ЗА
За Мерцедес Спринтер/W906/W209/W311/W315/W318 2006-2012
За Мерцедес B200/B150/B170/A180/A160
За Мерцедес Viano/2006-2012
За Мерцедес Вито/W639 2006-2012
За Мерцедес Е-класа/W169 2004-2012
За Мерцедес Б-класа/W245 2004-2012
Забелешка : ве Молиме проверете форма и dimenisons на предниот панел во подолу photoes, за да се избегне да изберете погрешен точка која не одговара на вашиот автомобил, ви благодариме.
Купи DVD Со дополнителен адаптер ве Молиме изберете боја" Со Дополнителен адаптер "
Како да се Цел? (како што се покажа во фото)
Ве молиме да се пресмета вкупната цена за она што го сакате.
На пример : CA314 $8 + OTS005 $10 = $18 = $1 X 18pcs
Потоа оставете порака : се плаќа за CA314 и OTS005
Внимание : Не заборавајте да ја напушти meassage во вашата цел да ни каже реден број сте платиле, тогаш ќе знаете што сакате, ви благодариме! Општи Информации оперативен Систем Андроид 6.0 (64-bit) Опција 1 : MT3562 Octa Core , ARM Cortex-A53 , 1.3-1.6 GHz , DDR3 2 GB , Изградена во 32 GB Опција 2 : MT3561 Quad Core, ARM Cortex-A53 , 1.3-1.6 GHz , DDR3 2 GB , Изградена во 16 GB Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Функции Вградени во 4 G + GPS Navi + FM/AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB+ ПОМОШЕН + Wi Fi, поддршка Mirrorring Факултативен Пристап DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНА-T2/MPEG4/ISDB-T); Rear Camera; Микрофон.. Екранот Дигитален Дисплеј TFT LCD Монитор 16 : 9, Резолуција 1024*600 Екран на Допир Капацитивни Екран на Допир, Wi Fi Интернет Вграден Wi Fi, 802.11 b/g/n, компатибилен WLAN 4 G Изградена-во 4 G Модул (Вметнете SIM Картичка Директно) GPS GPS МРАВКА Чип Mediatek MT6625 Мапата Складирање Вграден Блиц или SD-Картичката Мапи Поддршка i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн DVD ако е применливо Тип на Диск 12cm диск Компатибилни Cd DVD-Video, DVD-Аудио, DVD±R/RW, DVD-ROM; CD-DA, CD-R, CD-RW; dvd, DVCD ги Собереш ХОП-1200 XH (HITACHI) Мултимедијални 1080 P Видео Игра Поддршка USB 3 X USB Порта; Видео Формат на avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H. 265 и др. Аудио Формат MP3, WMA, AAC, РМ, FLAC и сл. Фото JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др. Радио FM/AM FM Фреквенција : 65 MHz 74 MHz; 87.5 MHz 108 MHz; СУМ : 522 KHz 1710 KHz Пред-сет Станици за FM 3*6; СУМ 2*6 RDS Поддршка Радио IC TEF6686 (Добиете многу стабилна и подобар сигнал) Bluetooth Bluetooth Вер. Bluetooth V4.0, Поддржува A2 DP Bluetooth IC MT6625 Именик Поддршка Микрофон Изградена во (Надворешна Поддршка) Датотеката за Управување со Главните Функции на Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации Службен Софтвер Edit Поддршка читање и уредување на Word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT Алатки за Комуникација Skype, Gmail, Twitter, Facebook, VK итн 3 D Игри Поддршка Хардверски Спецификации Работен Напон DC+10.8 V14.4 V Max Излезна 4*45 W AMP IC TDA 7851 L (4*45 W MOSFET quad мост моќност засилувач - најдобар квалитет на звукот) Работа/Складирање Temp. -20 ° +70 ° / -40 ° +80 °

Главните својства

Јадра:
Quad Core, Осум Основни
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Специјални Функции:
Полнач,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
OSD Language:
Велшки,Шпански,Турски,Руски,Фински,Норвешки,Француски,Словачка,Португалски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Холандски,Руски,Италијански,Чешки,Дански,Германски,Англиски
Din:
Двојно Din
Мерцедес-Бенц Модел:
B200
B200-Година:
2011,2007,2009,2008,2006,2010
Бренд Име:
HIFIF
RAM меморија:
2G
Објектот Големина:
7
Име На Модел:
C500
Големина На Дисплеј:
7
Резолуција:
1024*600
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Објектот Тежина:
3.4kg
Интерфејс:
USB/SD
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Од Моќ:
4x45
ROM:
16GB/32GB
Макс Надворешна Меморија:
64

Избор на купувачот