Корисна Прилагодливи Метал Круг Дупка Видов Вежба Малку Машина
Ново

Корисна Прилагодливи Метал Круг Дупка Видов Вежба Малку Машина

DEN 379.20

Во форма достапна за нарачката


Прилагодливи Авион тип дизајн на Оваа машина доаѓа со 2 променливи центар битови што значи дека може да се намали тенки или подебел материјал Прилагодливи Капацитет 30мм - 120mm Сет на Машина + Ножеви + Центарот за Вежби Доаѓа со Хексадецимален Копче и Центар Вежба Bit Adjustable Авион тип дизајн
Оваа машина доаѓа со 2 променливи центар битови што значи дека може да се намали тенки или подебел материјали
Прилагодливи Капацитет 30мм - 120mm
Сет на Машина + Ножеви + Центарот за Вежби
Доаѓа со Хексадецимален Копче и Центар Вежба Малку
Корисна Дупка Видов Прилагодливи Метал Круг Круг Машина
Навистина корисна алатка да се имаат во алатка кутија, со многу практични користи
Направени од Легиран Челик
Може да се Намали 30мм длабоко
Може да се користи со иверица, laminates, композитни, гипс, гума, пластика, и hardboard
Пакет се Вклучени : 1 x Круг Круг Дупка Машина,1 x Хексадецимален Копче,1 x Центар Вежба Малку"
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните својства

Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Други
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на купувачот