32cm мали led светло кадифен играчки трепка мечка куче делфин играчка Прозрачна перница полнети мека животинско кукла Божиќ Играчки за деца
Ново

32cm мали led светло кадифен играчки трепка мечка куче делфин играчка Прозрачна перница полнети мека животинско кукла Божиќ Играчки

DEN 283.00
DEN 283.20

Во форма достапна за нарачката


Големина на : мечка е 32cm куче е 35cm делфин е 32cm
Материјал : кадифен
Фил : pp памук

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Светкави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Мечка
Број На Модел На:
smt-0706
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Форма:
Гениј
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
лаки момче во неделата
Пополнување:
PP Памук
боја:
бела,розова,жолта,сина
Големина:
32CM

Избор на купувачот